کابینت نجار باشی بوشهر
کابینت نجار باشی بوشهر

پروژه طراحی، ساخت و اجرای دکوراسیون روف گاردن ساختمان امیرآباد توسط گروه طراحی و معماری هگزا دکور انجام شد.

در طراحی، ساخت و اجرای دکوراسیون روف گاردن امیرآباد به متراژ تقریبی 300 متر مربع، تمامی کارها از صفر تا صد به مشاوره و راهنمایی کارفرمای محترم اعم از کف سازی، ساخت آلاچیق ها، ساخت مبلمان، ساخت سرویس بهداشتی، اجرای کابینت مدرن، برق کاری، ساخت شومینه و … با بالاترین کیفیت به انجام رسید.

کارفرمای پروژه :

جناب آقای رضایی

موقعیت پروژه:

تهران، امیرآباد

متراژ پروژه:

300 متر

سال اجرای پروژه:

1389

طراحی، ساخت و اجرای آلاچیق روف گاردن

در طراحی و ساخت آلاچیق روف گاردن امیرآباد سعی بر آن بوده که علاوه بر سبکی و استحکام آلاچیق (به دلیل وسعت آن) از زیبایی و سادگی نیز بهره مند شود. به همین دلیل استفاده از طرح روبرو با متریال فلز رنگ شده کوره ای مورد تایید قرار گرفت.

در بازسازی و دکوراسیون روف گاردن امیرآباد به منظور استحکام هر چه بیشتر سازه آلاچیق و به دلیل بادگیر بودن موقعیت ساختمان از پایه های فلاوربکس جهت دوخت آلاچیق به زمین استفاده شده است.

شومینه ساخته شده در دکوراسیون روف گاردن امیرآباد نیز توسط هگزا دکور به صورت کاملا اصولی و استاندارد ساخته شده که این شومینه فضایی گرم و دل نشین را برای کارفرمای محترم در مرکز روف گاردن به وجود آورده است.

آشپزخانه ای مدرن و کاربردی در روف گاردن

بنا به درخواست کارفرما و پیشنهاد تیم طراح روف گاردن هگزا دکور آشپزخانه کامل در فضای پشتی روف گاردن تعبیه شده که علاوه بر پوشیده بودن سقف آن به جهت جلوگیری از مزاحمت باران، به دلیل موقعیت آن مشکل بادگیر بودن فضای آشپزخانه حل شده است.

در آشپزخانه این روف گاردن تمامی تجهیزات مورد نیاز اعم از سینک، گاز، باربیکیو، کابینت و … تعبیه شده است.

طراحی و دکوراسیون منحصر به فرد؛ ساخت مبلمان روف گاردن

به دلیل خاص و کم نظیر بودن تمامی المان های مورد استفاده در دکوراسیون و ساخت روف گاردن، در این پروژه تمامی مبل ها و میزهای مورد نیاز در کارگاه هگزا دکور با استفاده از چوب طبیعی رزین شده و پایه های فلزی رنگ شده کوره ای ساخته شد.

هم چنین به منظور ایجاد فضایی سبز و دل نشین و علاوه بر آن کاهش دید و مشرف بودن به دیگر همسایه ها در دور تا دور ساختمان از فلاورباکس و درختان متنوع استفاده شده است.

گالری پروژه

پروژه های مرتبط

تجربه موفق گروه نجار باشی